mersin logo“Hizmet Kalite Garantimizle, Ege Bölgesinin Tercih Edilen Markasıyız”

Mersin Sineklik ve Panjur Kepenk Sistemleri Genel Müdürü Mert ÖĞRAŞ gerçekleştirdiğimiz söyleşide İzmir Karabağlar’da faaliyet gösterdiklerine dikkat çekerek; tercih edilir marka olma noktasında müşterilerine sağladıkları avantajlara değindi.

 

 

mersin 61a

Röportajımıza başlarken öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

1995 yılından bu yana sektördeki tecrübesi ile Babam Hakan ÖĞRAŞ’ın öneri ve öngörüleri ışığında kurulan firmamız “Mersin Sineklik ve Panjur Kepenk Sistemleri”ni yönetmekteyim.

Firmanızın kuruluş gayesi ve faaliyetlerine değinir misiniz?

Sektörde yıllardır biriktirdiğimiz dostluklar çerçevesinde gördüğümüz kaliteli ürün, zamanında teslimat ve iyi hizmet ile ilgili eksiklikleri fark ederek bu eksikliklere bir nebze cevap verebilmek için bayi bazında sineklik panjur ve kepenk imalatına başladık. Firmamız İzmir Karabağlar’da, yani İzmir’in tüm sektörel ihtiyaçlarının karşıladığı bir noktada faaliyet göstermektedir. Bu sayede sabah ekiplerimiz montaja çıkarken bütün ekipmanlarını olduğu gibi sineklik ve panjur ihtiyaçlarına başka bölgeleri gezmeksizin ulaşabilmekteler.

Tercih edilir marka olma noktasında müşterilerinize sağladığınız avantajlara değinir misiniz?

Şahsım ve ekibim uzun süredir Ege bölgesinde güler yüzlü ve sözüne son derece sadık olarak tanınan bir ekip olmuştur. Hiçbir zaman en ucuz ürünü satma sözü vermiyoruz, ama her zaman en iyi hizmeti verme garantimiz mevcut. Mevcut müşteri portföyümüzü memnun ettiğimiz gibi, yeni gelecek müşterilerimize de avantaj sağlamaya devam edeceğiz.

2017 yılı hedef ve beklentilerinizi değerlendirir misiniz?

İçinde bulunduğumuz yıl bildiğiniz gibi ülkemiz için çok ağır bedeller ödeyerek geçti. Hem insani açıdan, hem ticari açıdan çok fazla yıpratıldık. Bu yüzden temennimiz 2017 yılının yaraları sarıp, 2016 yılından eksik kalan her şeyi fazlası ile tamamlama yılı olmasıdır.   Firma olarak bize düşen en önemli görev; çok çalışıp yeni yatırımlar yapmak olacaktır.

Son olarak eklemek istediğiniz farklı bir detay söz konusu mu?

Sektördeki tüm firmalara başarılar diliyorum. Umarım önümüzdeki sezon daha iyi ürünlerin üretildiği, birbirimizin ayağına basmadan, doğru fiyatlarda işlerin yapıldığı başarılı bir sene olur. Sizlere de sektörümüz için yayına hazırladığınız bu başarılı dergi için ayrıca teşekkür etmek isterim.

“With Our Service  Quality  Guarantee, We are the Brand that is Prefered in Aegean Region”

General Manager of Mersin  Swatter, Blinds and Shutter Systems, Mert ÖĞRAŞ stated that they are operating in İzmir Karabağlar in the interview we held with him and he told about the advantages they provide to their clients as being the preferred brand.

mersin 61b

Powered by OrdaSoft!