kemalbeysmll

Ramazan-ı Şerifiniz Mübarek, Bayramınız Kutlu Olsun!

Yaza merhaba dediğimiz şu günlerde sektörde yaşanan tüm gelişmeleri siz değerli okuyucularımıza aktarmak için dopdolu haber içerikli bir yeni sayımızı daha tamamlamış bulunuyoruz. Sektörümüzü temsil eden markalar sezona yoğun bir şekilde hazırlanırken, bir yandan da Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle iftar organizasyonları düzenlediler.

Biz de yerel ve uluslararası ticari platformaların vazgeçilmez lider yayın kuruluşu olarak; basın toplantılarının, ödül törenlerinin, sektör zirvelerinin, sektörümüze yön veren markaların nabzını tuttuk.

Mimart Yayıncılık olarak yayına aldığımız dergilerimiz ALU&Art ve Win&ART Proje; kapı, pencere, cam ve alüminyum sektörlerinin çok değerli temsilcileri olan (PÜKAD) Pencere ve Kapı Sektörü Derneği’ne, (PÜKAB) Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği’ne, (TALSAD) Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği’ne ve (GALSİAD) Girişimci Alüminyum Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’ne ve Türkiye’de faaliyet gösteren sektörel yayıncı firmaların mesleki birliğini oluşturmak amacıyla faaliyette olan (SEYAD) Sektörel Yayıncılar Derneği’ne üye olarak, sektör temsilcileri ile bilgi alışverişi ve dayanışmayı sağlamak, ortak yarar paydasında güç birliği oluşturmak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Bu son sayımızda yine devamlı olarak katıldığımız yurt içi ve yurt dışı fuarlardan izlenimlerimizi bulacaksınız. Yurt içinde düzenlenen İstanbul Yapı ve China Homelife Turkey Fuarı’nda yerimizi alarak sizleri geniş kitlelere ulaştırmaya devam ettik. Yurt dışında ise Alger Batımatec Cezayir’de tek Türk yayın kuruluşu olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ettik. Katıldığımız fuarlarda yerli ve yabancı firmalar ile temaslar kurarak, ticari alanda birbirleriyle görüşmelerini sağladık. Bu yıl 40’ıncısı düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı her sene olduğu gibi yapı sektöründe kendini ispatlamış firmaları bir araya getirdi. Yoğun ziyaretçi ve katılımcının dikkat çektiği fuar süresince farklı seminer ve kokteyllere de ev sahipliği yaptı.

Siz dergilerimizin yeni sayılarını incelerken biz, Ağustos ayında İran / Tahran’da düzenlenecek olan Confair Yapı Fuarı için 34. Yurt Dışı Özel sayımızı hazırlamaya devam edeceğiz. Bu özel sayımızda siz de yer almak isterseniz, bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Her geçen yıl sektörümüze haber ve reklamlarıyla değer katan ALU&Art ve Win&ART Proje dergilerimizi tercih eden, bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, Ramazan ayının hayırlara ve berekete vesile olduğu düşüncesiyle Ramazan Bayramınızı tebrik ederim.

imza