kemalbeysmll

Fuar Dönemi Başlıyor!

Bilindiği üzere fuarların pazarlamadaki etkin rolü yadsınamaz. Her yıl dünyanın dört bir yanında düzenlenen yerel ve uluslararası fuar organizasyonları, geniş çaplı iş bağlantılarına aracılık etmektedir. Biz de Mimart Yayıncılık olarak sektörümüzü yakından takip ederek nabzını tutmayı, sektörün ulaştığı son teknolojiyi, başka yerde bulamayacağınız pek çok ticari bilgiyi gözler önüne sermeyi ilke edinen tüm yerel ve uluslararası fuar, organizasyon ve etkinlikleri önemsiyor, sizlere bu gelişmeleri bizzat sunmanın hazzını yaşıyoruz.

Mimart Yayıncılık tarafından büyük özveri ve titizlik ile yayına hazırlanan ALU&Art - Win&ART Proje Dergilerimiz 5 - 7 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11’inci hollerinde düzenlenen Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’nda Holl 9 - F 170 numaralı stantta yerini alarak katılımcı sektör yayın grubu olarak dikkat çekti.

TALSAD - Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, TMMOB Metalürji ve Malzeme Mühendisleri Odası ve Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından eş zamanlı olarak yapılan sempozyumlar tüm katılımcıların beklentilerini karşıladığı bir organizasyon olarak hafızalara işlendi.

Sektörün hedef ve beklentilerini doğru belirleyerek farklı projelere imzasını atmaya devam eden ALU&Art - Win&ART Proje Dergilerimiz 14-18 Ekim 2017 tarihlerinde ise Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Fuarı’nda F 508 numaralı stantta çözüm ortaklarımız ile bir araya gelerek yeni iş bağlantılarına imzamızı attık. Ayrıca MÜSİAD Vizyoner, Türk Kompozit Zirve, İstanbul Yüzey İşlemleri ve Boya Fuarlarına katılım gösterdik.

Önümüzdeki günlerde fuar katılım çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek yurt içinde İstanbul Putech & Composites, Antalya Yapex, İstanbul Plastik Fuarı’na, yurt dışında ise 36. Yurt dışı sayımız ile Fransa Batımat, Cezayir Best 5 Fuarı’na tek Türk yayın kuruluşu olarak katılım sağlayıp, yerel ve global pazarlardaki iş ortaklarımız ile bir araya geleceğiz.

Tarafsızlık ilkesi ile yola çıktığımız yayıncılık hayatımızda, birçok ilke imza atarak sektörümüzün lider yayın kuruluşu olmaktan duyduğumuz mutluluğu bir kez daha bu satırlardan dile getirerek, siz değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, sonsuz saygı ve sevgilerimizi iletiriz.

Ölümünün 79. Yıldönümünde, Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ve koca bir milletin asırlık yazılmış beyaz destanı ‘SARIKAMIŞ’ta donarak şehit olan 90 bin askerimizi rahmet ve minnet ile yâd ediyoruz.

imza