kemalbeysmll

 

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Reed Tüyap tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarları olan Avrasya Pencere, Kapı, Cam Alüminyum Fuarı’nda 3 ayrı holde 3 ayrı stand ile yerimizi aldık. 27 ülkeden 614 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşen fuar, 12.376’sı uluslararası olmak üzere toplam 68.440 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Bizler de Win&ARTProje – ALU&Art dergilerimizin yeni sayıları ile Fuar Özel Sayımızı Salon 2-223A, Salon 9-904, Salon 14-1402B nolu stantlarımızdan sektör profesyonelleriyle buluşturduk.

Avrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarı’nın ardından, yurtiçinde İstanbul Hırdavat, Samsun Yapı, Konya İnşaat, Bursa Yapı fuarlarında, İnovasyon Haftası, İSO Sanayi Kongresi, İMSAD Gündem Buluşmaları, İDDMİB İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni etkinliklerinde yer alarak sektörü yakından takip ettik.

GALSİAD’ın önderliğinde gerçekleştirilen Türkiye’nin tek entegre alüminyum üretim tesisi olan Eti Alüminyum Seydişehir Fabrika Gezisinde birçok sektör temsilcisi ile bir araya geldik. Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan ASLAN’ı ziyaret ederek sektöre katkı sağlayacak birçok önemli konuda görüşmeler yaptık.

Sizlerin desteği ile sektörde bir ilki gerçekleştirerek Avrasya Pencere, Kapı, Cam, Alüminyum Fuarı’na katılan ve ziyaret eden firmaların fotoğraflarının yer aldığı Albüm Çalışmamızı bu yıl 8. kez yayına hazırlayarak 18-22 Haziran 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Yapı Fuarı’ndaki standımızdan dağıtımını gerçekleştireceğiz.

Yurtdışı’nda ise fuarlara özel olarak hazırladığımız Yurtdışı Özel Dergimizin dağıtımını Cezayir Batımatec, Gürcistan Caucaus, Sırbistan Seebbe, Lagos The Big 5, Kahire The Big 5, Addisbuild fuarlarında gerçekleştirdik. 44. Yurtdışı Dergimizin yeni sayısını İran Confair, Nairobi Big5, Nijerya Buildmacex, The Big5 Qatar, Niconex, Singapur Buildtech, Kazbuild fuarlarına hazırlayacağız.

Bu vesile ile bizleri stantlarımızda ziyaret eden, her geçen sayı haber ve reklam çalışmalarıyla dergilerimize değer katan değerli dostlarımıza sonsuz teşekkür ederim.

Son olarak, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, Samsun’da başlatılan İstiklal mücadelesinin ilk adımı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını, Bizans İmparatorluğu’nun başkenti İstanbul’u ele geçiren Osmanlı’nın Zaferi 29 Mayıs İstanbul’un Fethini ve yardımlaşmayı, birliği, kardeşliği pekiştiren Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, saygılarımı sunarım.

imza