kemalbeysmll

 

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Siz değerli okuyucularımıza, sektörde yaşanan tüm gelişmeleri aktarmak için dopdolu haber içerikli bir yeni sayımızı daha tamamlamış bulunuyoruz. Sektörümüzü temsil eden firmalarımız sezona hazırlanırken, bir yandan da yardımlaşmayı, birliği, kardeşliği pekiştiren Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla iftar organizasyonları düzenlediler.

Biz de yerel ve uluslararası ticari platformaların vazgeçilmez lider yayın kuruluşu olarak; fuarlarda, basın toplantılarında, ödül törenlerinde, sektörümüze yön veren organizasyonlarda bulunarak sektörün nabzını tuttuk.

Yurtiçinde 18-22 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Turkeybuild İstanbul Fuarın’da yerimizi aldık. Balkanlar, BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgedeki en büyük, dünyada ise sektöründe ilk 5’te yer alan Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nı bu sene 68.738 kişi ziyaret etti. Bizler de Win&ART Proje ve ALU&Art Dergilerimizin son sayıları ve Albüm Çalışmamızla sizleri geniş kitlelere ulaştırmaya devam ettik. Sizlerin desteği ile sektörde bir ilke imza atarak Avrasya Pencere, Kapı, Cam, Alüminyum Fuarı’na katılan ve ziyaret eden firmaların fotoğraflarının yer aldığı Albüm Çalışmamızı bu yıl 8. kez yayına hazırlayarak İstanbul Yapı Fuarı’ndaki standımızdan dağıtımını gerçekleştirdik.

Yurtdışında ise, 45. Yurtdışı Fuar Özel Sayımız ile İran Confair, Nairobi Big5, Nijerya Buildmacex, The Big 5 Qatar, Niconex, fuarlarında dergilerimizin dağıtımını gerçekleştiriyor olacağız.

45. Yurtdışı Fuar Özel Sayımız ile de Medya Partneri olduğumuz; Ukrayna Windo L’viv, Dubai Windows&Doors&Facades, Dubai GulfGlass, Cezayir Siffp Alger, Azerbaycan Bakubuild, Dubai The Big5 fuarlarında tek Türk yayın kuruluşu olarak yerimizi alacağız. Sektördeki gelişmeleri yakından takip edip yerli ve yabancı firmalar ile temaslar kurarak ticari alanda birbirleriyle görüşmelerine katkıda bulunacağız. Sizler de bu bu özel sayılarımızda siz de yer almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her geçen yıl sektörümüze haber ve reklam çalışmalarıyla değer katan Win&ART Proje ve ALU&Art Dergilerimizi tercih eden, bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

imza