kemalbeysmll

Onlarca Ülke, Yüzlerce Fuar, Binlerce Dergi

Fuarlar, birçok firma tarafından ürün gruplarının sergilendiği, sektör profesyonelleri ile üreticilerin buluştuğu köprü niteliği taşıyan, ticareti geliştirme platformlarıdır. Bu ticari platformlarda sergilenen ürün gruplarının yanında, sektörün ulaştığı son inovatif gelişmeler de takip edilmektedir. Bizler de ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri olarak fuarları, basın toplantılarını, ödül törenlerini, sektör zirvelerini yakından takip ederek yerel ve uluslararası ticari platformlarda sektörümüze yön veren etkinliklerin nabzını tutmaya devam ediyoruz.

ALU&Art ve Win&ART Proje Dergilerimiz ile yurt içinde İnşaat Konut Konferansı, İstanbul Kapı, Win Metal Working, Adana İnşaat, Diyarbakır Yapı, Samsun Yapı, Konya İnşaat, Bursa Yapı ve Avrasya Kapı, Pencere, Cam fuarlarında; yurt dışında ise Almanya Stuttgart R+T ve Nürnberg Fensterbau Frontale fuarlarında yer alarak siz sektör profesyonelleriyle bir araya gelme fırsatı yakalıyoruz.

27 Şubat – 03 Mart 2018 tarihleri arasında Almanya Stuttgart’ta düzenlenecek olan R+T Uluslararası Panjur, Tente, Kapı ve Geçiş Sistemleri Fuarı’nda son sayılarımızın dağıtımını gerçekleştireceğiz.

Sektörümüzün en çok takip edilen dergileri olma özelliğini uzun yıllardan beri koruyan ALU&ART ve Win&ART Proje dergilerimiz ile birlikte Fuar Özel Sayımızı 07-10 Mart 2018 tarihleri arasında Reed Tüyap tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarı olan Avrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarında sizlerle buluşturacağız. Alüminyum Özel Bölümü ile birlikte 700’e yakın marka ve marka temsilciliğinin katılımıyla 12 salonda tam kapasite gerçekleşecek olan fuarda 2. 8. ve 14. Salonlarda bulunan stantlarımızdan yeni sayılarımızı inceleyebilir, fuara ve sektöre dair görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Avrupa’nın en büyük ihtisas fuarı olan 21 - 24 Mart 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen Fensterbau Frontale Fuarında tek Türk medya partneri olarak yerimizi alacağız. 4AF - 103 nolu standımızla birlikte basın stantlarından ve IFT Rosenheim standından dergilerimize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İran Do-Wintech Fuarına özel olarak hazırladığımız 37. Yurt Dışı sayımız ile, Polonya Budma, Sırbistan Interbuild, The Big 5 Show Saudi, The Big Show Oman fuarlarında sektör profesyonelleri ile buluşuyor olacağız.

ALU&Art ve Win&ART Proje dergilerimizi yakından takip ettiğiniz için siz değerli dostlarımıza teşekkürlerimizi ileterek; Çanakkale Zaferinin 103. Yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz.

imza